Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zahájení spolupráce s BK Lokomotiva Plzeň

12.07.2019 | Web Master

Basketbalový klub Sokol Vyšehrad zahajuje spolupráci s týmem BK Lokomotiva Plzeň. Dohoda klubů zatím platí pro sezónu 2019/2020 a v případě spokojenosti obou stran je v plánu prodloužení na další roky.

Celá spolupráce bude fungovat pouze na úrovni mládeže. Netýká se tedy mužské složky, zde si týmy pojedou po vlastní ose.

Prvním bodem by měla být spolupráce v rámci systému SPS, tedy pro hráče do kategorií U15 a mladší. Hráči obou týmů budou mít možnost zapojit se do herní přípravy i do utkání spolupracujícího týmu na domácí i mezinárodní scéně, a získat tak nové zkušenosti, které jistě budou výhodou i ve starších kategoriích.

Druhým bodem je spolupráce v kategoriích U17 a U19. Talentovaní hráči tak mají k dispozici kontakt s nejvyšími mládežnickymi soutěžemi a se souvesijícim servisem. V kombinaci by se tak všichni měli dostat na odpovídající herní vytížení a zároveň na odpovídající kvalitu.


Jan Kefurt (Sokol Vyšehrad)
Jsem rád, za vzájemnou dohodu mezi kluby. Doufám, že spokojenost bude na obou stranách a pomůže jak klubům, tak hlavně hráčům v jejich osobním rozvoji. Pevně věřím, že jsme nyní našli vhodnou cestu a budeme pokračovat dlouhodobě. Plzeň má jedno z nejlepších zázemí v ČR a je zde velká chuť vše posouvat a zlepšovat se.

Erik Eisman (BK Lokomotiva Plzeň)
Pro nás je Sokol Vyšehrad klub s dlouholetou basketbalovou tradici a kvalitou a myslím si, že jsme našli společnou cestu jak spolupracovat a zároveň posouvat výše hráče pro český basketbal. Jsem rád, že naše spolupráce nastala právě teď pod vedením šeftrenéra SPS pana Jana Kefurta, protože naše představy se shodují ve prospěch obou klubů i všech potenciálních hráčů.

 
MUŽI "A" | UTKÁNÍ
Muži A | Pátek 24.01.2020, 19:00
17. kolo
GBA JH - Sokol Vyšehrad
 
Muži A | Pátek 31.01.2020, 19:00
18. kolo
Sokol Vyšehrad - Písek
 
OSTATNÍ | UTKÁNÍ
Muži B | Pátek 22.11.2019, 20:35
Žižkov Falcons C - KK Sokol Vyšehrad
94:84 ()
 
Muži B | Úterý 26.11.2019, 20:45
KK Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov D
80:56 ()
 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS