Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MUŽI "A" | Prohra se závěrečným klaksonem

13.10.2019 | Norbert Martišek

Skvělá podívaná s hořkou tečkou nakonec. Páteční klání přineslo prohru s USK Praha "B" 65:68.


V pátek večer se pod Vyšehradem odehrálo skvělé utkání, leč s hořkou tečkou pro naše hráče. Utkání bylo od samého začátku vyrovnané, kdy první čtvrtina přinesla spíše defenzivní podívanou se slabší vsuvkou na útočné polovině, ale s vedením (14:13) pro naše borce. Poločas pak skončil s bodovým náskokem pro hosty a tak se šlo do šatny za stavu (27:28).

Druhý poločas pak pokračoval ve stejném duchu jako ten první, kdy především rozhodovaly sebemenší chyby. Jak už bylo dříve zmíněno, každá chyba měla důležitou roli v tomto utkání a bohužel se našim hráčům v letošní sezoně nedaří proměňovat trestné hody. Ani páteční utkání nebylo výjimkou a skončili jsme tak s 54% úspěšností z této disciplíny, což nakonec hrálo svoji roli.

Do poslední čtvrtiny, která slibovala dramatickou koncovku, šli hosté z Folimanky s vedením o tři body (43:46). Závěr utkání pak přinesl reklamu na basketbal, kdy se vedení ani jednoho družstva nedostalo přes pět bodů. Poslední, celkem dost krkolomný útok našich hráčů, zakončil Aleš Chán zakončením zvaným "fadeway" a srovnal skóre na (65:65) 3.5 vteřiny před koncem. Jenže poté se dostali ke slovu hráči USK, především hráč s číslem 5 Marek Vyroubal a chladnokrevným zakončením a dosti velkou dávkou štěstí rozhodl o osudu utkání buzzer-beatrem za 3 body. Utkání skončilo (65:68) pro hostující tým USK Praha "B".

Příští utkání nás čeká v pátek na půdě Basket Košíře od 20:00.

 
OSTATNÍ | UTKÁNÍ
Muži B | Pátek 22.11.2019, 20:35
Žižkov Falcons C - KK Sokol Vyšehrad
94:84 ()
 
Muži B | Úterý 26.11.2019, 20:45
KK Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov D
80:56 ()
 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS