Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MUŽI "A" | PREVIEW - V pátek doma od 19:00 proti GBA Lions Jindřichův Hradec

07.11.2019 | Norbert Martišek

Hráči Sokola Vyšehrad v pátek přivítají doma v rámci osmého kola 1. ligy mužů GBA Lions Jindřichův Hradec

V Páteční podvečer bude Výtoňská palubovka hostit favorita soutěže z Jindřichova Hradce. "V dalším kole přivítáme dalšího těžkého soupeře a zároveň favorita soutěže. Celek z Jindřichova Hradce se i po loňském neúspěchu hlásí k postupu do Kooperativa NBL a spojení z GBA tomu může pomoc," komentuje asistent a momentálně hlavní trenér Jan Kefurt. Ten se tak dočasně stává hlavním trenérem A-týmu, kvůli tomu, že si hlavní trenér Miroslav Marko musí odpykat 10 zápasový trest za inzultaci rozhodčího z domácího utkání s YDEA Kondor, který mu vyměřila disciplinární komise. Vrátit by se měl až na poslední 2 utkání základní části.

Lions GBA Jindřichův Hradec si letos nevede úplně podle svých představ, kdy momentálně figuruje na 4. místě 1. ligy mužů s aktuální bilancí (4 - 2). Mají ale zápas k dobru, kdy je čeká dohrávka s USK Praha "B“. Za předpokladu, že by brali proti tomuto soupeři výhru, by se tak mohli posunout na dělené 2.-4. místo.

V minulém kole si náš soupeř poradil doma s aktuálním lídrem soutěže Sokol Sršni Písek (95:86). Hlavní zbraní jim bylo vysoké procento úspěšnosti při střelbě, především za tři body (25/13 - 52%) a dominanci při doskoku (o 14 doskoků více jako soupeř). V pátek, bychom se chtěli zaměřit právě na kvalitní práci pod košem a hru bez zbytečných chyb. "My se budeme muset koncentrovat na základní činnosti, které nás trápí v posledních zápasech. Především obranný doskok a úspěšnost v zakončení. Pokud chceme předvést konkurence schopný výkon, musíme předvést nasazení víš než na 100%,“ varuje trenér Jan Kefurt.

Domácí zápas proti Lions GBA Jindřichův Hradec startuje v 19:00. V živém přenosu ho vysílá TVCOM.


Statistiky:

https://www.fibalivestats.com/u/CBFFE/1429530/

Živý přenos:

https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-1-liga/Cast-Zakladni/Pohlavi-Muzi/Sezona-2019-2020/181780-Sokol-Vysehrad-BK-Lions-Jindrichuv-Hradec.htm

 
MUŽI "A" | UTKÁNÍ
MUŽI A | Neděle 24.01.2021, 17:30
17. kolo
VS.
Basketbal Polabí - Basket Vyšehrad
 
MUŽI A | Pátek 29.01.2021, 19:00
18. kolo
VS.
Basket Vyšehrad - Litoměřice
 
OSTATNÍ | UTKÁNÍ
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS