Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MUŽI "A" | GBA Lions Jindřichův Hradec si odváží výhru o 47 bodů

10.11.2019 | Norbert Martišek

Jednoznačná záležitost pro GBA Lions Jindřichův Hradec, kteří si odváží výhru z Výtoně o 47 bodů


V páteční podvečer jsme hostili tým z Jindřichova Hradce, který patří mezi největší favority soutěže, ne-li největšího. Oproti minulému utkání v Nymburce jsme se mohli opřít o skoro kompletní sestavu i s lídrem týmu Jaroslavem Tyrnou. Zápas začal ve vysokém tempu, kdy se nám poměrně dařilo držet krok s naším soupeřem. První čtvrtina končila se skórem (15:24), ale kromě pár zbytečných ztrát a faulů, které ústili v snadno vybojované body z čáry trestného hodu, vypadala hra dosti vyrovnaně. Druhá čtvrtina poté přinesla podobný průběh jako ta první, skóre bylo na konci (28:41).

Nástup do druhého poločasu přinesl diametrálně rozdílnou hru než první půle, kdy se nám absolutně nedařilo na útočné polovině a naopak soupeř nekompromisně trestal, především z protiútoku. Hosty táhnul nejlepší střelec týmu Arrington, který nakonec skončil s 31 body na svém kontě. Konec třetí čtvrtiny přinesl stav (38:64), což znamenalo, že v poslední čtvrtce nám už spíše nešlo o obrat, ale více tak důstojné dohrání utkání. Ve čtvrté čtvrtině už tedy nešlo úplně o výsledek a tak se aspoň mohl každý z našich hráčů dostat na palubovku. Bohužel i díky mladé a ne tolik zkušené sestavě na konci zápasu docházelo logicky k většímu trápení v útoku a tak se skóre více a více prohlubovalo. Utkání skončilo (44:91), nejlepším střelcem našeho týmu byl Tomáš Bělohradský s 12 body.

Příští utkání nás čeká v pátek venku od 19:00 proti Sokol Sršni Písek.

 
OSTATNÍ | UTKÁNÍ
Muži B | Pátek 22.11.2019, 20:35
Žižkov Falcons C - KK Sokol Vyšehrad
94:84 ()
 
Muži B | Úterý 26.11.2019, 20:45
KK Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov D
80:56 ()
 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS