Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MUŽI "A" | Z Plzně si vezeme cennou výhru!

02.12.2019 | Norbert Martišek

Výborný vstup do utkání s poměrně dramatickou, leč s vítěznou koncovkou v Plzni o devět bodů!


Před zápasem v Plzni bylo zmíněno, že bude velice důležitý vstup do utkání a tak se i stalo. Našim hráčům vycházelo v úvodu utkání v podstatě vše, na co sáhli. Jak na obranné polovině, kde se nám úspěšně dařilo bránit a zastavovat klíčové hráče, tak i na útočné, kde se především blýskl rozehrávač Kryštof Mach. Neskutečný první poločas nám nakonec přinesl vedení (24:48).

Do druhé půle jsme nastupovali s pohodlným náskokem, který se ale soupeři dařil postupně ukrajovat, až nakonec v závěru utkání dotáhnul rozdíl v skóre o pouhé 4 body. Hráčům Plzně se totiž v druhé půli začalo dařit proměňovat střely přes naší zónovou obranu a i s pomocí pressu se tak vrátili do utkání. Nám také nepomohlo vyfaulování během čtvrté čtvrtiny stěžejních hráčů našeho týmu Macha s Bělohradským. Naštěstí jsme v koncovce proměnili pár složitějších střel a tak se nám podařilo vyloupit Plzeň a odjet s 2 body do ligové tabulky.

Příští utkání nás čeká v úterý doma od 19:00 v rámci českého poháru proti Kingspan Královští Sokoli Hradec Králové.

 
OSTATNÍ | UTKÁNÍ
Muži B | Pátek 22.11.2019, 20:35
Žižkov Falcons C - KK Sokol Vyšehrad
94:84 ()
 
Muži B | Úterý 26.11.2019, 20:45
KK Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov D
80:56 ()
 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS