Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MUŽI "A" | PREVIEW - 3. kolo Českého poháru proti Královským sokolům

02.12.2019 | Norbert Martišek

V rámci 3. kola Českého poháru čeká hráče Sokola Vyšehrad souboj doma s týmem z Kooperativa NBL Kingspan Královští sokoli Hradec Králové

V úterý budeme v rámci 3. kola Českého poháru hostit tým z nejvyšší soutěže. "My jsme hrozně rádi, že jsme postoupili do dalšího kola Českého poháru a můžeme na naší palubovce přivítat tým z Kooperativa NBL. Hráči budou mít zajímavou konfrontaci s "profíky". O favoritovi utkání se vůbec bavit nemusíme. My očekáváme plnou halu a určitě si chceme utkání užít a dát do něj 100% a navázat na dobrý výkon v Plzni," říká k utkání trenér Jan Kefurt.


Rozhodně ale půjde o náročný zápas, předpovídá kapitán týmu Filip Končický . "Na zápas proti Hradci se určitě více těší fanoušci než my hráči. V úterý se postavíme v dalším kole českého poháru proti týmu z nejvyšší soutěže. Nejen jejich výšková převaha nám bude dělat problém. Zápas to bude určitě velmi fyzicky náročný a doufáme, že bude taky atraktivní na pohled.

Královští sokoli si v loňské sezoně odbyli premiéru v Kooperativa NBL. Umístili se na poslední pozici a tak museli do baráže o KNBL, kde se jim podařilo proti finalistům z 1. ligy, tedy GBA a BK Lions Jindřichův Hradec udržet příslušnost v nejvyšší soutěži. Letos už si vedou o něco lépe, momentálně se nacházejí na devátém místě v tabulce s rekordem (3:9) a to znamená, že si zatím zaručující účast v předkole play-off. Nejlepšími střelci týmu jsou aktuálně: Peter Sedmák 15.3b, Lošonský Pavol 15.2b a Tresač Dorde 14.8b s. Těšit se tak můžeme na známá jména z KNBL a tak doufáme v co nejvyšší a největší diváckou podporu během utkání.

Domácí zápas proti Kingspan Královští sokoli Hradec Králové startuje v 19:00.

 
MUŽI "A" | UTKÁNÍ
MUŽI A | Neděle 24.01.2021, 17:30
17. kolo
VS.
Basketbal Polabí - Basket Vyšehrad
 
MUŽI A | Pátek 29.01.2021, 19:00
18. kolo
VS.
Basket Vyšehrad - Litoměřice
 
OSTATNÍ | UTKÁNÍ
KADETI U17 "A" | Sobota 16.01.2021
Basket Vyšehrad - Válečníci Děčín
 
KADETI U17 "A" | Neděle 17.01.2021
Basket Vyšehrad - Sluneta Ústí nad Labem
 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS