Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži "A"

GBA Lions Jindřichův Hradec si odváží výhru o 47 bodů

10.11.2019 | Norbert Martišek

Jednoznačná záležitost pro GBA Lions Jindřichův Hradec, kteří si odváží výhru z Výtoně o 47 bodů


V páteční podvečer jsme hostili tým z Jindřichova Hradce, který patří mezi největší favority soutěže, ne-li největšího. Oproti minulému utkání v Nymburce jsme se mohli opřít o skoro kompletní sestavu i s lídrem týmu Jaroslavem Tyrnou. Zápas začal ve vysokém tempu, kdy se nám poměrně dařilo držet krok s naším soupeřem. První čtvrtina končila se skórem (15:24), ale kromě pár zbytečných ztrát a faulů, které ústili v snadno vybojované body z čáry trestného hodu, vypadala hra dosti vyrovnaně. Druhá čtvrtina poté přinesla podobný průběh jako ta první, skóre bylo na konci (28:41).

Nástup do druhého poločasu přinesl diametrálně rozdílnou hru než první půle, kdy se nám absolutně nedařilo na útočné polovině a naopak soupeř nekompromisně trestal, především z protiútoku. Hosty táhnul nejlepší střelec týmu Arrington, který nakonec skončil s 31 body na svém kontě. Konec třetí čtvrtiny přinesl stav (38:64), což znamenalo, že v poslední čtvrtce nám už spíše nešlo o obrat, ale více tak důstojné dohrání utkání. Ve čtvrté čtvrtině už tedy nešlo úplně o výsledek a tak se aspoň mohl každý z našich hráčů dostat na palubovku. Bohužel i díky mladé a ne tolik zkušené sestavě na konci zápasu docházelo logicky k většímu trápení v útoku a tak se skóre více a více prohlubovalo. Utkání skončilo (44:91), nejlepším střelcem našeho týmu byl Tomáš Bělohradský s 12 body.

Příští utkání nás čeká v pátek venku od 19:00 proti Sokol Sršni Písek.
Celý článek

 
 

MUŽI "A" - PREVIEW - V pátek doma od 19:00 proti GBA Lions Jindřichův Hradec

07.11.2019 | Norbert Martišek

Hráči Sokola Vyšehrad v pátek přivítají doma v rámci osmého kola 1. ligy mužů GBA Lions Jindřichův Hradec

Celý článek

 
 

MUŽI "A" | Prohra s favoritem o 19 bodů

05.11.2019 | Norbert Martišek

Nedělní večer nám přinesl prohru o 19 bodů s rezervou Nymburka


Do Nymburka jsme dorazili v oslabené sestavě s řadou absencí, což znamenalo, že jsme nastoupili k utkání v osmi členné sestavě. Bohužel se nám vůbec nevydařil start do zápasu, kdy první čtvrtina skončila (30:12) pro domácí. Zbytek utkání se odehrával ve vyrovnanějším tempu a tak jsme o to víc mohli litovat nevydařeného startu. Jak už bylo zmíněno, hra se postupem času začala vyrovnávat, stav druhé čtvrtiny byl dokonce srovnaný (15:15), což znamenalo, že na konci poločasu svítil stav na světelné tabuli (45:27).

Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu jako konec té první a to tedy s vyrovnanou hrou obou družstev. Na čem nás ale velice tlačila bota, byl doskok. Soupeř si za celé utkání přispal o 19 doskoků více, z toho ale o 13 více na útočné polovině. To se také  následně projevilo v počtu vystřelených střel, kdy náš soupeř vyslal 41 trojkových pokusů, což je v rámci 1. ligy mužů velice nevídané číslo.

Velkou výhodou týmu z Nymburka byla široká sestava, složená z 8 hráčů nastupující do nejvyšší soutěže. Mohli si tedy dovolit v utkání rotovat sestavu a tak, když se začalo zdát, že se na soupeře dotahujeme, tak trenér domácích poslal do hry to nejlepší, a utkání tak zpět uchopil pevně do svých rukou. Utkání skončilo (78:59) a tak nám nezbývá nic jiného, než pogratulovat soupeři a připravit se k dalšímu utkání.

Příští utkání nás čeká v pátek doma od 19:00 proti GBA Lions Jindřichův Hradec.
Celý článek

 
 

MUŽI "A" | PREVIEW - V neděli venku od 17:00 proti Basketbal Polabí

02.11.2019 | Norbert Martišek

Hráči Sokola Vyšehrad v neděli nastoupí venku v rámci sedmého kola 1. ligy mužů proti Basketbal Polabí. Celý článek

 
 

MUŽI "A" | PREVIEW - Ve středu od 18:30 na Český pohár v Liberci

29.10.2019 | Norbert Martišek

Ve středu od 18:30 čeká hráče Sokola Vyšehrad 3. kolo Českého poháru proti YDEA Kondor. Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

OSTATNÍ | UTKÁNÍ
Muži B | Úterý 15.10.2019, 20:02
TJ ČZU Praha - KK Sokol Vyšehrad
62:63 ()
 
Muži B | Pondělí 21.10.2019, 19:00
Stavební fakulta A - KK Sokol Vyšehrad
86:75 ()
 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS