Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aktuální informace

Tréninky basketbalu na ZŠ Na Smetance

26.05.2021 | Štěpán Srp

Kroužek basketbalu, který se odehrává každé úterý na ZŠ Na Smetance, dává možnost si vyzkoušet basket i těm nejmenším. 


Celý článek

 
 

Sokol Vyšehrad je již i na YouTube

19.04.2021 | Štěpán Srp

Stejně jako zbytek světa se i náš klub snaží technologicky rozvíjet. Nejčerstvějším přírůstkem do portfolia sociálních sítí Sokolu Vyšehrad je i vlastní YouTube kanál!


Celý článek

 
 

Rozhovor se starostou TJ Vyšehrad na stránkách Pražského strážníka

13.04.2021 | Štěpán Srp

Věděli jste, že součástí haly na Výtoni byla restaurace? A že v budově je i malý nákladní výtah? Toto a mnohem víc se dozvíte v měsíčníku Městské policie hlavního města Prahy, kde vyšel článek se starostou TJ Vyšehrad - Jakubem Kruckým. 


Celý článek

 
 

Kemp Summer Basketball se blíží!

06.04.2021 | Štěpán Srp

Již 5. ročník basketbalového tábora Summer Basketball se odehraje v červenci a náš klub si to nenechá ujít! Jako jeden z trenérů se totiž na kempu objeví trenér Jan Kefurt.


Celý článek

 
 

Tréninky s neobvyklými trenéry

27.03.2021 | Štěpán Srp

I přes nelehkou situaci pandemie, která přináší spoustu nevýhod, se daří našemu klubu těžit co nejvíce. Pandemie a vládní restrikce mají spoustu nevýhod, ale přeci jen i v této situace lze najít něco pozitivního. Například pauzy od soutěží a tréninků lze využít i k tomu rozvíjet hráče v jiných, než basketbalových aktivitách nebo je vzdělávat v posilovacích cvičeních, na které se v běžné sezóně, vzhledem k soutěžním vytížením, nedostane.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS