Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži A: Vyrovnaný zápas s hořkým koncem

02.11.2021 | Štěpán Srp

Tým Mužů A nastoupil do 7. kola 1. ligy netradičně v neděli proti týmu Basket Polabí. S přímým soupeřem v tabulce odehrál vyrovnaný duel, ve kterém byl však polabský tým úspěšnější.


Proti přímému soupeři v tabulce nastoupil tým Mužů A v netradiční neděli na palubovce soupeře v Poděbradech. Cíl pro toto utkání byl jasný - vybojovat druhou výhru sezóny. Bohužel náš vstup do utkání tomuto cíli neodpovídal. Do utkání jsme vstoupili bez energie, čehož využil soupeř a rychlými protiútoky do naší nepostavené obrany rychle odskočil na dvojciferný bodový rozdíl. Po prostřídání se však našemu týmu podařilo náskok postupně stáhnout a před koncem prvního hracího období byl stav již téměř srovnaný 17:16 pro domácí Polabí.

Po dotažení náskoku se již začal hrát vyrovnaný basketbal, ve kterém jsme však celou dobu tahali za kratší konec. Stále jsme pouze stahovali soupeřův náskok, avšak nám samotným se podařilo jít do vedení pouze jednou, a to na krátký okamžik. Stále jsme se však drželi na dostřel a v půlce zápasu vedli domácí o pouhé 4 body.

Vyrovnaná hra pokračovala i po příchodu z šaten. Zásadní zlom utkání přišel ke konci 3. hracího období, kdy jsme za stavu -2, nechali rozstřílet hlavní 2 střelce polabského celku. V krátkém úseku se tedy Basket Polabí trhnul na rozdíl 12bodů, se kterým šel do poslední čtvrtiny utkání. V poslední hrací části jsme již bohužel nedokázali náskok stáhnout. Na každý náš pokus o snížení vedení, protihráč dobře reagoval a držel si svůj náskok. Muži A tedy v Poděbradech podléhají 87:77.

BASKET POLABÍ vs SOKOL VYŠEHRAD 87:77 (-10)

Body Sokol Vyšehrad: Zach - 21, Bělohradský - 20, Zajíček - 13, Jovanovič - 11, Srp - 6, Škvařil - 2, Bálek - 2, Martišek - 2, Končický - 0, Miličič - 0, Vrťátko - 0

Střelba 3b.: 9/28 (33%)
Střelba 2b.: 20/45 (45%)
Trestné hody.: 10/11 (91%)
Doskoky: 39 + 12
Asistence: 14
Ztráty: 19

Celé statistiky na: https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/CBFFE/1957229/bs.html

Muži A se opět představí již tento pátek a to doma na Výtoň Aréně od 19:00 proti favoritovi soutěže SK Slavia Praha.

 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS