Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

(Po)víkendová rekapitulace #5

V pátek přípravné zápasy U12 a venkovní utkání 1. ligy mužů. O víkendu zase vysoké výhry, ale i bohužel vysoké prohry. Přečtěte si rekapitulaci posledního listopadového víkendu.


U12: Přípravný zápas se Smíchovem

Tým U12 vyzval již podruhé Sokol Smíchov v přátelském utkání, které se odehrálo na domácí ZŠ Plamínkové v pátek odpoledne.

Komentář trenéra Kryštofa Macha:
,,Upřímně jsem z toho to výsledku příjemně překvapen. I přes dosti odlišnou sestavu od minulého přátelského utkání se kluci nebáli, každý se nabízel pro balón a byl schopen rozehrát. Ale bodový rozdíl ve skóre nám především zajistila povedená obrana, kde jsme stíhali na nohách hráče s míčem a po zisku jsme mohli rychle jít do koše. Na konci nám pouze odešla fyzička. Doufám, že si takové to nastavení naší hry přeneseme i do dalších zápasů. A snad příště i za účasti diváků."

SOKOL VYŠEHRAD vs SOKOL SMÍCHOV 68:26 (+42)
Body: 20b Setunský, 14b Válek, 12b Sedlačík, 10b Klimánek, 4b Dědek, 4b Muchl, 2b Juptner, 2b Oravec

U14: Prohra s Klatovy


Poté, co žáci U14 dostali neočekávané volno v sobotu, protože zápas s Domažlicemi se náhle odložil, vyzvali v neděli BK Klatovy. Soupeř z horní části tabulky ukázal svoji sílu a každou čtvrtinu vyhrál o 10 bodů. Finální výsledek se tedy vyšplhal na 88:46.

U17: Držíme střed tabulky


Kadeti U17 strávili víkend na severu, kde vyzvali postupně BK Litoměřice a Slunetu Ústní nad Labem. Bohužel s Litoměřicemi jsme hráli vyrovnanou partii pouze v první čtvrtině, poté již soupeř odskočil na dvouciferný bodový rozdíl, který ještě v druhé půlce navýšil a tím si pohlídal svoje průběžné 3. místo v tabulce.

V neděli jsme vyzvali soupeře z opačně části tabulky, kde jsme potvrdili roli favorita a přesvědčivě vyhráli. Po deseti odehraných utkáních si tedy držíme bilanci 5-5 a jsme na 4. místě tabulky celostátní ligy.

Muži A: Půlka utkání velmi vyrovnaná

Stejně jako tým U17, i Muži a vyrazili na sever, a to za BK Levharti Chomutov. Zatímco v minulém utkání proti Chomutovu jsme dokázali hrát skvělý zápas v druhém poločase, tentokrát tomu bylo naopak. Svěřencům Jana Kefurta se podařilo navázat na výkon z utkání se Sokolem Pražským a proti Chomutovu měli výborný vstup do utkání. Se soupeřem se hrála velice vyrovnaná partie celou první čtvrtinu a následně i většinu druhé.

Bohužel před koncem 2. čtvrtiny přišel odskok domácího Chomutova na 10 bodů, a místo odpovědi v podobě snížení náskoku, jsme udělali několik nevynucených ztrát a dovolili soupeři odskočit ještě více. Ztráty se s námi nesly i celý druhý poločas. Finální počet ztrát se zastavil na 27, a z nich plynulo 34 bodů pro Chomutovské. A i přes velmi nepřesnou střelbu domácích zpoza trojkového oblouku (úspěšnost pouze 8%), prohráváme vysoko 101:61.

BK LEVHARTI CHOMUTOV vs SOKOL VYŠEHRAD 101:61 (-40)

Body Sokol Vyšehrad: Martišek - 16, Škvařil - 13, Vrťátko - 9, Bálek - 8, Končický - 5, Bělohradský - 5, Zajíček - 0

Střelba 3b.: 7/29 (25%)
Střelba 2b.: 17/46 (37%)
Trestné hody.: 6/19 (32%)
Doskoky: 29 + 15
Asistence: 5
Ztráty: 27

Celé statistiky na: https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/CBFFE/2000422/bs.html

 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad RSS