Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

(Po)víkendová rekapitulace #9

Poslední lednový víkend přinesl několik zápasů, opět napříč kategoriemi. V pátek nastoupili klasicky Muži A, o víkendu zase bojovali kluci z U15 a U13 ve svých vlastních soutěžích.


Muži A - ani poslední zápas základní části nepřinesl výhru

Ani poslední zápas základní části skupiny Západ v 2. nejvyšší soutěži nepřinesl našemu A týmu další výhru. V pátek na domácí palubovce vyzval náš A tým třetí tým od konce tabulky, aby se pokusil získat druhou výhru v sezóně. Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný a prvních 5 minut se vedení přelévalo z jedné strany na druhou. Do prvního většího vedení se dostal první náš tým, když před koncem prvního hracího období vedl o 6 bodů. Náskok jsme si drželi na začátku druhé čtvrtiny, ale hosté v této čtvrtině přitlačili a náš náskok rychle vymazali a dostali se do vedení. Jejich náskok se během následujících dvou čtvrtin pohyboval kolem 10 bodů. Bohužel našemu týmu se nedařilo náskok snižovat. Na každý náš nátlak našel soupeř odpověď a tým z Pelhřimova se tedy držel ve vedení, které po zaváhaní na konci 3. čtvrtiny ještě narostlo. Poslední desetiminutový úsek se již nesl v duchu navyšování náskoku hostů. S GBA Sojky Pelhřimov tedy prohráváme 87:61.

SOKOL VYŠEHRAD vs GBA SOJKY PELHŘIMOV 61:87 (-26)

Body Sokol Vyšehrad: Zach - 23, Zajíček - 9, Jovanovič - 7, Večera - 7, Mazáč - 5, Končický - 5, Miličič - 2, Škvařil - 2, Martišek - 1, Bálek - 0, Vrťátko - 0

Střelba 3b.: 9/29 (32%)
Střelba 2b.: 13/41 (32%)
Trestné hody.: 8/19 (43%)
Doskoky: 23 + 13
Asistence: 15
Ztráty: 12

Celé statistiky na: https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/CBFFE/2033939/bs.html

U15 - zápasy s lídry tabulky

Žáci U15 nastoupili ve velice okleštěné sestavě do dvou těžkých zápasů s prozatímními lídry Ligy A. Pouze v 9 lidech jeli kluci do Jenče za Tygry Praha a do Petrovic za Jižními Supy. Ve venkovním prostředí, v okleštěné sestavě a proti neporaženým týmům měli kluci z U15 hodně na práci. Bohužel oba týmy ukázaly své kvality a v 9členné sestavě jsme neměli jak konkurovat. Hrajícím klukům určitě patří respekt za to, jak se k zápasům postavili a jakou energii do nich dali, obzvláště ti kluci, kteří o víkendu odehráli i další zápasy s jinými kategoriemi.

TYGŘI PRAHA vs SOKOL VYŠEHRAD 96:50 (-46)
JIŽNÍ SUPY vs SOKOL VYŠEHRAD 111:19 (-92)


U13 - Vysoká výhra v Kunraticích

Naše nejmladší kategorie U13 nastoupila v pražském přeboru proti týmu Kačerům Kunratice. Kunratický tým je momentálně na posledním místě v tabulce, a tak si kluci vyzkoušeli hrát zápas z pozice favorita. Roli favorita následně potvrdili již od začátku, kdy v první čtvrtině dovolili Kunraticím dát pouhé dva koše, zatímco jsme sami dokázali nastřílet 15 bodů. Největší náskok jsme si ale vybudovali v 2. čtvrtině na jejímž konci jsme vedli 53:4. V podobném duchu se nesly i zbývající 2 čtvrtiny. Roli favorita v tomto zápase tedy potvrzujeme a vyhráváme 105:8. Klukům patří gratulace!

SOKOL VYŠEHRAD vs KAČERI KUNRATICE U13 105:8 (+97)

Body: Müller - 27, Vagner - 22, Štráchal - 20, Valek - 11, Sedlačík - 8, Klimánek - 5, Enkhbaatar - 4, Jeremic - 4, Dědek - 2, Setunský - 2, Tsalyy - 0

 
bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS