Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

(Po)víkendová rekapitulace #10

První únorový víkend byl jedním z méně náročných víkendů. Kvůli přechodu soutěží z jedné části do druhé a různých odkladů utkání ze zdravotních důvodů se během víkendu odehrála pouze dvě utkání a jedna netradiční dohrávka ve středu.


U17 - Doma s Chomutovem

Kadeti U17 měli mít před sebou dva domácí zápasy – v sobotu s Louny a v neděli s Chomutovem. Sobotní zápas byl však odložen a kadetům zbyl "pouze" zápas s Chomutovem. Po vydařeném vstupu do Playout, kde jsme vysoko porazili Klatovy, chtěl tým trenéra Petra Ulrycha na tento výkon navázat i proti Chomutovu. Ten je momentálně naším přímým soupeřem v tabulce Playout A. Bohužel severočeský tým se již od první čtvrtiny ujal vedení, které postupně navýšil až k 20 bodům. Toto rychle vybudované vedení již držel do konce zápasu a v tabulce se dostává o jeden bod před náš tým.

SOKOL VYŠEHRAD vs BK LEVHARTI CHOMUTOV 50:66 (-16)


U14 - Vysoká výhra

Mladší žáci U14 zažívají skvělý vstup do nadstavbové části - ligy U14. Po prvních třech zápasech mají 2 výhry. Druhá výhra přišla právě tento víkend, v neděli proti Sokolu Kbely. Do utkání jsme měli velmi dobrý vstup a hned si vybudovali dvojciferný náskok po konci první čtvrtiny. Tento náskok jsme díky dobré obraně (ve druhé a třetí čtvrtině jsme soupeři dovolili dát pouze 5 a 6 bodů) podpořené dobrou ofenzivní hrou. I přes snížení našeho náskoku ve 4. čtvrtině stále vyhráváme vysoko 69:44.

SOKOL VYŠEHRAD vs TJ SOKOL KBELY 69:44 (+25)

U12 - Dohrávka se Sokolem Pražským

Mladší žáci dohrávali utkání se Sokolem Pražským. Netradičně hrané utkání se odehrálo na domácí ZŠ Plamínkové, kde jsme v 15:45 uvítali pražského soupeře. Se Sokolem Pražským jsme sehráli vyrovnanou první čtvrtku ale poté již soupeř ukázal svoji sílu a ujal se vedení. Jeho náskok nabraný ve 2. čtvrtině jsme již nedokázali stáhnout a dohrávku prvního kola pražského přeboru prohráváme.

SOKOL VYŠEHRAD vs TJ SOKOL PRAŽSKÝ 16:73 (-57)

Body: Setunský - 8, Klimánek - 4, Kozák - 2, Chlum - 2

 
bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS