Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O Velikonocích na Eastercup do Berlína

12.04.2022 | Štěpán Srp

Mladší žáci nezahálejí, a i během velikonočních prázdnin jedou za basketem. A nejedou úplně blízko, vyráží do hlavního města Německa. V Berlíně se zúčastní pravidelného mezinárodního basketbalového turnaje Eastercup.


Mladší žáci a žáci nezahálejí a i během velikonočních prázdnin jedou za basketem. A nejedou úplně blízko, vyráží do hlavního města Německa. V Berlíně se zúčastní pravidelného mezinárodního basketbalového turnaje Eastercup.

Na turnaji, který se koná během prodlouženého velikonočního víkendu, vyzvou kluci týmy z různých koutů světa. Kromě evropských týmů poměří síly i s
americkým týmem Space High Elite. Turnaje se zúčastní naše týmy U14 a U15. Budou to zároveň jediné české týmy napříč všemi kategoriemi na turnaji.

Kromě české stopy na berlínském turnaji, má tento výjezd i jiný význam. Výjezdem na tento mezinárodní turnaj v našem klubu opět startuje mezinárodní basketbalový program, v rámci něho budou naše týmy vyjíždět na zahraniční turnaje a čerpat zkušenosti na mezinárodní scéně. To je cenná zkušenost jak pro jednotlivé hráče, tak pro celý tým, a potažmo i celý klub. V budoucnu je tedy možné se těšit na více podobných mezinárodních akcí.

Na turnaj se odjíždí již tento čtvrtek, jelikož první zápas nás čeká již v pátek ráno, kdy vyzveme německý tým Basketball Club Hamburg. Následovat budou další 3 zápasy v pátek a zbytek základní skupiny se dohraje v sobotu dopoledne. O dalších zápasech se rozhodne podle umístění v základní skupině. 

Více informací lze nalézt na oficiálních stránkách turnaje zde: https://eastercup-moabit.de/
Oficiální pozvánka a upoutávka na Eastercup je k zhlédnutí zde: OFFICIAL TEASER International Eastercup Berlin-Moabit 202️⃣2️⃣
A zároveň bude možno utkání sledovat živě na těchto stránkách: https://press.solidsport.com/posts/news/international-eastercup-berlin-moabit-partner?fbclid=IwAR0kz_SPbLhqPQJdu6sqIxnSliVkfjq_UobZ-4r-IWc-NvE7Oo2hiPCXYrY

 
 
KK Sokol Vyšehrad RSS