Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Začínáme letní přípravu

15.08.2022 | Štěpán Srp

Nastal srpen a všechny naše týmy postupně najíždějí do tréninkového procesu. Postupně se zapojují všechny kategorie od nejmladších až po mužské kategorie. První tréninky u některých kategorií začaly již začátkem srpna a ostatní se postupně přidávají. Dneškem jsou již zapojeny všechny kategorie.


Od nejmladších kategorií U11 přes kadety U15 až po Muže A, všechny tyto kategorie mají za sebou již minimálně jeden trénink letní přípravy. Letní příprava se zatím odehrává pro všechny kategorie v Praze a ty trénují na domácí Výtoni nebo přilehlém okolí Vyšehradu.

Některé kategorie se také v rámci přípravy vydají na teambuilding mimo Prahu. Jádro tréninků však zůstane v Praze na Výtoni. Letní příprava potrvá po zbytek srpna a bude zakončena přípravnými utkáními a turnaji na přelomu srpna a září, tak aby všechny týmy byly připraveny na začátek nové sezóny v půlce/ na konci září.

 
bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS