Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

(Po)víkendová rekapitulace #6

Děčín a dvakrát Ústí nad Labem. S Děčínem doma, S Ústím venku. A do toho premiéra 3na3 pro U11 v Radotíně. Takto vypadal vyšehradský víkend napříč kategoriemi. Kategorie U19 začala víkend v sobotu, kdy přivítala děčínské U19 na domácí Výtoni. A druhý den, v neděli, vyjeli společně s U15 bojovat do Ústí.


Premiéra U11 na turnaji 3 na 3 v Radotíně

Mladší kategorie Šmoulinka si již odehrála svá utkání, starší kategorie U12 má také za sebou první kolo přeboru. Zbývalo tedy, aby si svou sezónní premiéru sehráli U11. Mixovaná kategorie kluků a holek se vydala do Radotína, kde sehrála několik zápasů v basketu 3 na 3 proti ostatním pražským týmům. Tým čítal 6 kluků a 1 dívku, všichni trénující buď se staršími U12 nebo chodící na jednu z našich přípravek.
V samotném turnaji jsme bohužel měli celkově smůlu. V prvním kole jsme narazili na Jižní Supy, pozdějšího výherce celého turnaje. No a smůla se nám dále lepila na paty, kdy jsme zápasy prohrávali těsným, jednokošovým, rozdílem. Dobrá zpráva je, že si kluci a holky turnaj užili, a hlavně získal nové a důležité zkušenosti.

U15 v neděli vysoko s Ústím

Starší žáci si po sobotní pauze, kterou však věnovali tréninku, vyrazili na sever, proti jednomu z lídrů tabulky ligy U15. Ústecký tým již od začátku utkání ukazoval svoji sílu. První čtvrtina v sobě sice skýtala jakousi naději na dobrý výsledek, když jsme se soupeřem drželi krok. Bohužel v následujících dvou čtvrtinách jsme proti zlepšené ústecké obraně dokázali skórovat pouze 2 (resp. 1) bod. Naopak Ústí se ofenzivně rozjelo a v polovině zápasu bylo o vítězi jasno.

SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM vs SOKOL VYŠEHRAD 102:29 (-73)
Body: Ondřich - 7, Kashpirovskyi Mykola - 6, Doležal - 3, Lukavec - 3, Mašek - 2, Kashpirovskyi Mykyta - 2, Křižanský - 2

U19 - trápení pokračuje

Junioři nezažívají dobrý vstup do sezóny. Bohužel ani tento víkend se šňůru proher nepodařilo přetrhnout a s bilancí 0-6 bohužel leží na spodku tabulky. V sobotu nám bohužel utekl hned vstup do zápasu a po deseti minutách hry svítil na tabuli rozdíl 15 bodů v náš neprospěch. Ten se ukázal jako fatální a do konce utkání nepřekonatelný. V neděli, po lepším vstupu, jsme však dovolili ústecké Slunetě jít do dvojciferného trháku v druhé čtvrtině. A stejně jako v neděli jsem již náskok nestáhli.

SOKOL VYŠEHRAD vs VÁLEČNÍCÍ DĚČÍN 64:96 (-32)
SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM vs SOKOL VYŠEHRAD 82:59 (-23)

 
bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS