Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letní příprava mládežnických kategorií

16.08.2021 | Štěpán Srp

Kromě přípravy A týmu mužů, o které již vyšel článek zde, začaly po letní pauze trénovat i ostatní kategorie našeho týmu. Od nejmladších kategorií U11 až po nejstarší kategorii U19. Více informací v tomto krátkém shrnutí.


Nejmladší kategorie U11-U14

Nejmladší kategorie pod vedením trenéra Kryštofa Macha vyrazila po letní pauze na soustředění do Humpolce, které momentálně běží a hráči se budou vracet 21. srpna. Následovat poté bude poslední srpnový týden, kdy se tréninky přemístí zpět do Prahy a bude se dolaďovat forma před začátkem školního roku a samotné sezóny.

Komentář trenéra Macha:

V průběhu soustředění se chceme co nejlépe připravit na novou sezónu, která se doufáme uskuteční v plné míře. Zázemí v Humpolci je pro náš kolektiv skvělý, především díky tomu, že máme vše při ruce. Snažíme se věnovat i ostatním aspektům sportovce než je samotné cvičení, například regeneraci vyvážené stravě, práci v kolektivu atd. Největší část práce je teprve před námi, ale soustředění je pro nás základním kamenem, na kterém chceme následně stavět.

Kategorie U17

Stejně jako mladší kategorie i tým U17, pod vedením trenéra Petra Ulrycha, se vydal na soustředění do Humpolce, kde od neděle 15. srpna do soboty 21. srpna intenzivně trénuje. Tréninky mají kluci 3x denně a k tomu přidávají i ranní výklus. Tréninky se odehrávají jak venku, tak v tělocvičně, kde se pracuje spíše na basketbalových věcech. Nechybí samozřejmě ani regenerace v sauně.

Komentář trenéra Ulrycha:

Tým U17 se sešel k přípravě v Humpolci v počtu 20 hráčů. Do teď hráči pracovali individuálně dle plánu a teď nás čeká příprava kondiční a dovednostní. Chtěli bychom zlepšit především střelbu a skills. Kluci mají zatím do tréninku velkou chuť a má to energii. Podmínky máme nadstandartní, především stravovaní je na úrovni.

Kategorie U19

Nejstarší mládežnický tým juniorů začal s tréninky již 2. týden v srpnu, kde na hráče čekaly každodenní tréninky. Celá příprava se pod dohledem trenéra Jana Kefurta odehrává v Praze, konkrétně v hale na Výtoni. Hráči v hale pracují nejen na individuálních, případně herních činnostech, ale nabírají i fyzickou kondici a posilují. Příprava bude i nadále pokračovat v Praze, ale tréninky postupně budou nabírat na intenzitě.

Komentář trenéra Kefurta:

Pracujeme s menším počtem hráčů. Větší část trénuje spolu a část s Muži A. Někteří hráči pracují slušně, s některými je to jak roztláčet zabrzděné auto.
Než budeme hrát přípravné utkání je potřeba ještě hodně trénovat.
Tým bude doplněn hráči BK Lokomotiva Plzeň.


O dalších částech přípravy a přípravných utkáních jednotlivých týmů vás budeme informovat zde na webu a na sociálních sítích.

 
bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS