Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Polohovací koše v hale na Výtoni

16.08.2021 | Štěpán Srp

V hale na Výtoni jsou teď nově polohovací koše. Koše, která do této sezóny byly zafixované pouze ve standartní výšce 305 cm, prošly před sezónou 2021/2022 vylepšením. 


Nyní lze koše regulovat a posouvat směrem dolů až do výšky 205 cm. Díky tomu teď mohou v hale na Výtoni trénovat, ale hlavně i hrát nejmladší kategorie našeho klubu. Nejmladší kategorie totiž hrají zjednodušenou verzi basketbalu nazývanou Easybasket nebo Minibasket. Zjednodušení spočívá mimo jiné ve snížení košů, které teď bude hala na Výtoni poskytovat.

Instalaci nových regulovatelných košů před sezónou 2021/2022 komentuje předseda klubu Lukáš Slaboch:

Proč jste se k tomuto kroku rozhodl?

Díky instalaci stahovacích košů, se stáváme více nezávislými na externích sportovištích a můžeme tak výrazně posilovat základnu nejmenších basketbalistů.

Pro koho jsou koše na minibasketbal určeny ?

V následujícím školním roce 2021/22 rozšiřujeme své působení o dvě základní školy ZŠ Vratislavova a ZŠ K sídlišti, které doplní stávající školy ZŠ Plamínková, ZŠ Botičská, ZŠ Na Smetance. Je nutné k tomuto rozšíření připravit i odpovídající technické vybavení Výtoň arény.
Plánujeme pořádat turnaje, basketbalové dny/akce, kde jsou vedle běžných utkání 3 na 3, 4 na 4, 5 na 5 i dovednostní soutěže, více informací se dozvíte na našem webu a sociálních sítích. 


Děkujeme také cz.basketball za finanční podporu s instalací těchto polohovacích košů.

 
bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS