Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj Šmoulinka

29.09.2021 | Štěpán Srp

Naši nejmladší hráči neotáleli a během úterního státního svátku se zúčastnili celorepublikového turnaje Šmoulinka, který se tentokrát odehrával v pražské Dubči.


Na místo náš tým, složený z ročníků 2010 a mladších, dorazil v 8:15, akorát včas na krátkou rozcvičku na venkovním hřišti při čekání na otevření haly. Když se poté hala otevřela, stačilo se převléknout do dresů, vzít boty do haly a vyrazit rozcvičovat se před prvním zápasem (jak našeho týmu, tak i celého turnaje). A v 9:00 rozskokem započalo první utkání proti domácímu Sokolu Dubeč.

Po prvním utkání nás čekala asi dvouhodinová pauza na svačinu a odpočinek před dvojící po sobě jdoucích zápasů proti Tygrům Praha a ihned poté proti týmu z Jablonce nad Nisou.

Celý turnaj se nesl v duchu stálého zlepšování se, kdy v každém našem odehraném utkání jsme hráli lépe a lépe. U všech v týmu bylo vidět individuální zlepšení a to jak u méně zkušených, hrajících první své utkání, tak i u zkušenějších hráčů. Avšak především bylo vidět velké zlepšení v týmové hře.

Komentář trenéra Kryštofa Macha:
Zprvu jsem rád, že se i přes sváteční den děti a rodiče zúčastnili tohoto turnaje, a doufám, že si maximálně užili zápasovou atmosféru. Ranní utkání s domácími byl pro naší polovičku začátečníků hodně náročný, ale i přes některé nedorozumění byla vidět obrovská snad a nadšení jak na hřišti tak mimo něj. Druhý odehraný zápas hodnotím jako pro nás nejlepší z tohoto turnaje, konečně jsme zapomněli na nějaké skóre a soustředili se na sebe. Snad díky tomu se zlepšila naše souhra, zvýšilo se úsilí v obraně a chuť do zakončení od zkušených i těch méně zkušených hráčů. Posledního popoledního utkání se naši hráči a hračky nemohli nabažit, protože z reakcí to vypadalo, že by nejradši hráli všichni od první do poslední minuty. Zároveň jsem viděl u všech obrovské zlepšení, tudíž se těším na příště.

Z turnaje nakonec odjíždíme třetí, ale důležitější než pořadí, výhry nebo skóre je skvělé nasazení a zlepšování všech hráčů v týmu, a v důsledku i celého týmu. Děkujeme všem našim klukům a holkám za jejich nasazení, rodičům za podporu a v neposlední řadě i soupeřům za skvěle strávené úterní dopoledne.

 
bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS