Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci U15

(Po)víkednová rekapitulace #15

Další hrací víkend je minulostí a většina soutěží se blíží do finále. Každou kategorii čeká posledních pár zápasů před koncem aktuální sezóny. Ale i přesto, že je většina zápasů za námi, pořadí (a osud) některých našich týmů je stále nejistý. Tedy i poslední utkání jsou velmi důležitá a každá výhra velmi cenná. 


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #9

Poslední lednový víkend přinesl několik zápasů, opět napříč kategoriemi. V pátek nastoupili klasicky Muži A, o víkendu zase bojovali kluci z U15 a U13 ve svých vlastních soutěžích.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #8

18.01.2022 | Štěpán Srp

Náročný víkend, ve kterém odehrála svá utkání celé řada kategorií. Od nejmenších dětí z přípravek, přes juniory U19 až po A tým mužů. Pojďme to tedy po popořadě shrnout. Od nejmladších po nejstarší. 


Celý článek

 
 

Na domácí palubovce bylo rušno - (Po)víkendová rekapitulace #6

Domácí Výtoň Aréna hostila během víkendu (a pátku) rovnou 9 různých utkání, ve kterých se ukázali jak ti nejmladší na turnaji Šmoulinka, tak i nejstarší mládež U19 v lize U19. Tedy kdo dorazil kdykoliv během víkendu na domácí Výtoň, měl o zábavu postaráno.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #3

Během prvního listopadového víkendu se mládežnické i mužské složky našeho klubu pustily do bojů v rámci svých soutěží. Bojovali kategorie U13, U15, a již klasicky Muži A.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad RSS