Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci U14

Poslední zápasy U17 a finále univerzitní ligy

Jeden z posledních sezónních víkendů přinesl poslední zápasy pro některé týmy, boje o udržení, ale i netradiční ligu univerzit. Nejvíce se tento víkend dařilo týmu U14, který se před odjezdem na turnaj v Německu rozehřál dvěma výhrami. Naopak tým U17 bojoval o udržení soutěže. A navrch toho všeho se odehrálo Final4 Univerzitní basketbalové ligy. 


Celý článek

 
 

O Velikonocích na Eastercup do Berlína

12.04.2022 | Štěpán Srp

Mladší žáci nezahálejí, a i během velikonočních prázdnin jedou za basketem. A nejedou úplně blízko, vyráží do hlavního města Německa. V Berlíně se zúčastní pravidelného mezinárodního basketbalového turnaje Eastercup.


Celý článek

 
 

(Po)víkednová rekapitulace #15

Další hrací víkend je minulostí a většina soutěží se blíží do finále. Každou kategorii čeká posledních pár zápasů před koncem aktuální sezóny. Ale i přesto, že je většina zápasů za námi, pořadí (a osud) některých našich týmů je stále nejistý. Tedy i poslední utkání jsou velmi důležitá a každá výhra velmi cenná. 


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #10

První únorový víkend byl jedním z méně náročných víkendů. Kvůli přechodu soutěží z jedné části do druhé a různých odkladů utkání ze zdravotních důvodů se během víkendu odehrála pouze dvě utkání a jedna netradiční dohrávka ve středu.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #7

10.01.2022 | Štěpán Srp

Do nového roku vstoupily minulý víkend hned 3 různé kategorie, které odehráli svá první utkání v roce 2022. Všechny týmy a kategorie se rozjely po republice a nový rok začali venkovními zápasy. Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad RSS