Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci U14

(Po)víkendová rekapitulace #7

10.01.2022 | Štěpán Srp

Do nového roku vstoupily minulý víkend hned 3 různé kategorie, které odehráli svá první utkání v roce 2022. Všechny týmy a kategorie se rozjely po republice a nový rok začali venkovními zápasy. Celý článek

 
 

Velká rána pro muže A - (Po)víkendová rekapitulace

18.12.2021 | Štěpán Srp

Po minulém nabitém víkendu byl třetí adventní víkend o něco klidnější. Výtoň Aréna hostila pouze 2 zápasy týmu U17, kde byly vidět 2 zcela rozdílné výkony. Dále bylo možné vidět v akci týmy U14 a Muži A - oba však pouze na venkovních palubovkách a oba bohužel jenom s nedobrým výsledkem.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #5

V pátek přípravné zápasy U12 a venkovní utkání 1. ligy mužů. O víkendu zase vysoké výhry, ale i bohužel vysoké prohry. Přečtěte si rekapitulaci posledního listopadového víkendu.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #2

27.10.2021 | Štěpán Srp

Basketbalový víkend měly tři různé kategorie. Od mladších žáků U14, přes kadety U17 až po klasický páteční zápas Mužů A. Z víkendu odcházíme jako klub se dvěma výhrami a třikrát jsme utrpěli porážku. Více v rekapitulaci tohoto víkendu.


Celý článek

 
 

Letní příprava mládežnických kategorií

16.08.2021 | Štěpán Srp

Kromě přípravy A týmu mužů, o které již vyšel článek zde, začaly po letní pauze trénovat i ostatní kategorie našeho týmu. Od nejmladších kategorií U11 až po nejstarší kategorii U19. Více informací v tomto krátkém shrnutí.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS