Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži "A"

Domácí Šmoulinka a poslední zápasy

První dubnový víkend přinesl kromě aprílového pátku také jarní porci basketbalu, při které se během soboty a neděle podívaly na hřiště téměř všechny kategorie. Pro některé z nich to byl poslední soutěžní zápas této sezóny, která se po dvouleté pauze konečně dohrála do konce.


Celý článek

 
 

(Po)víkednová rekapitulace #15

Další hrací víkend je minulostí a většina soutěží se blíží do finále. Každou kategorii čeká posledních pár zápasů před koncem aktuální sezóny. Ale i přesto, že je většina zápasů za námi, pořadí (a osud) některých našich týmů je stále nejistý. Tedy i poslední utkání jsou velmi důležitá a každá výhra velmi cenná. 


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace - Muži "A" zůstávají ve hře

15.03.2022 | Štěpán Srp

Předchozí týden byl více než ve znamení basketbalu, ve znamení prázdnin a s nimi spojeným lyžováním. I samotné počasí přálo lyžování, slunečný, ale přesto na sníh bohatý týden tedy přinesl spíše pauzy než spousty basketbalových utkání. Ale i přesto se všechen basketbal v našem klubu nezastavil. Ve svých soutěžích pokračovali Muži "A", částečně U17 a také se na domácí Výtoni odehrál basketbalový kemp Dark Trophy.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #13

11.03.2022 | Štěpán Srp

Před začátkem jarních prázdnin pro Prahu, se ještě během víkendu stihla odehrát 4 utkání. V pátek nastoupili do klíčového utkání Muži A proti Opavě a o víkendu vyjeli Junioři U19 do Pardubic a Hradce Králové. A ještě během týdne vyzvali naše U12 tým USK Praha.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #9

Poslední lednový víkend přinesl několik zápasů, opět napříč kategoriemi. V pátek nastoupili klasicky Muži A, o víkendu zase bojovali kluci z U15 a U13 ve svých vlastních soutěžích.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad RSS