Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži "A"

(Po)víkendová rekapitulace #5

V pátek přípravné zápasy U12 a venkovní utkání 1. ligy mužů. O víkendu zase vysoké výhry, ale i bohužel vysoké prohry. Přečtěte si rekapitulaci posledního listopadového víkendu.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #3

Během prvního listopadového víkendu se mládežnické i mužské složky našeho klubu pustily do bojů v rámci svých soutěží. Bojovali kategorie U13, U15, a již klasicky Muži A.


Celý článek

 
 

Muži A: Vyrovnaný zápas s hořkým koncem

02.11.2021 | Štěpán Srp

Tým Mužů A nastoupil do 7. kola 1. ligy netradičně v neděli proti týmu Basket Polabí. S přímým soupeřem v tabulce odehrál vyrovnaný duel, ve kterém byl však polabský tým úspěšnější.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #2

27.10.2021 | Štěpán Srp

Basketbalový víkend měly tři různé kategorie. Od mladších žáků U14, přes kadety U17 až po klasický páteční zápas Mužů A. Z víkendu odcházíme jako klub se dvěma výhrami a třikrát jsme utrpěli porážku. Více v rekapitulaci tohoto víkendu.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace starších kategorií

21.10.2021 | Štěpán Srp

Týmy Sokola Vyšehrad vyrazily do bojů napříč všemi kategoriemi. Od nejmladších jedoucích na turnaj Šmoulinka, přes juniory U19 až po A tým, jedoucí do Litoměřic. Mládežnické kategorii je věnovaný samostatný článek. Zde je již shrnutí víkendových výsledků za mužské a juniorské týmy.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS