Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři U19

(Po)víkendová rekapitulace #11

07.12.2022 | Štěpán Srp

V předposledním hracím víkendu měla napilno každá druhá kategorie. Od nejmladších Šmoulinek přes Minižáky a Žáky až po nejstarší Juniory. Zatímco dvě nejmladší kategorie zůstaly oba dny v Praze, Junioři a Žáci odjeli v neděli do severského Děčína.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #6

Děčín a dvakrát Ústí nad Labem. S Děčínem doma, S Ústím venku. A do toho premiéra 3na3 pro U11 v Radotíně. Takto vypadal vyšehradský víkend napříč kategoriemi. Kategorie U19 začala víkend v sobotu, kdy přivítala děčínské U19 na domácí Výtoni. A druhý den, v neděli, vyjeli společně s U15 bojovat do Ústí.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #3

Během uplynulého víkendu vyrazily na palubovku 3 různé kategorie našeho týmu. Využilo se i středečního státního svátku a kategorie U15 a U19 odehrály svá utkání proti pražským Tygrům. Naopak svoje první zápasy odehrály kategorie U13 na venkovním turnaji v Radotíně. Bohužel z pohledu výsledků se víkend nevydařil, ale mi nevěsíme hlavy a jdeme dál.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #1

21.09.2022 | Štěpán Srp

Po startu soutěže U14 minulý víkend se rozjeli a další dvě soutěže. Začala liga U15 a zároveň se sehráli 2 zápasy ligy U19. No a v neděli sehrál svůj chomutovský prvoligový debut Norbert Martišek. Pojďme se na to tedy detailněji podívat v první Rekapitulaci této sezóny.


Celý článek

 
 

První nejen přípravné zápasy za námi

Letní prázdniny jsou již za námi a s nimi přišel jak nový školní rok, tak i nová sezóna. Ta navazuje na několika týdenní letní přípravu všech našich týmů. Připraveni a při chuti odehrát první zápasy v sezóně vyrazili naši kluci zahájit novou sezónu. 


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS