Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři U19

(Po)víkendová rekapitulace starších kategorií

21.10.2021 | Štěpán Srp

Týmy Sokola Vyšehrad vyrazily do bojů napříč všemi kategoriemi. Od nejmladších jedoucích na turnaj Šmoulinka, přes juniory U19 až po A tým, jedoucí do Litoměřic. Mládežnické kategorii je věnovaný samostatný článek. Zde je již shrnutí víkendových výsledků za mužské a juniorské týmy.


Celý článek

 
 

Liga U19: Venkovní výhra, domácí prohra

25.09.2021 | Štěpán Srp

Junioři U19 zahájili sezónu dvojicí zápasů proti týmům Basket Poděbrady a Královští Sokoli. Po sobotní domácí prohře se junioři oklepali a v neděli zdolali na venkovní palubovce tým Královských Sokolů.


Celý článek

 
 

Letní příprava mládežnických kategorií

16.08.2021 | Štěpán Srp

Kromě přípravy A týmu mužů, o které již vyšel článek zde, začaly po letní pauze trénovat i ostatní kategorie našeho týmu. Od nejmladších kategorií U11 až po nejstarší kategorii U19. Více informací v tomto krátkém shrnutí.


Celý článek

 
 

U19 - Sezóna 2019/2020

10.07.2019 | Web Master

Junioři U19 ukončili tréninkový proces koncem června a během července mají všichni hráči volno. Už nyní je však jasné, v jaké soutěži budou působit, jak proběhne letní příprava i to, kdo tým povede!
Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS