Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kadeti U17

Muži A: Víkend pouze z poloviny úspěšný #Víkendový Souhrn

08.03.2023 | Štěpán Srp

První březnový víkend se nesl zejména ve znamení venkovních utkání. Muži A společně s mladšími žáky vyjeli na sever republiky, zatímco kadeti vyrazili na západ, do Českého Brodu.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #12

V posledním hracím víkendu tohoto roku, vyrazily do bojů kategorie U17, U14 a svoji premiéru v nadstavbě přeboru U12 si zažili mladší minižáci. Dvojičku s CZ.Academy měl sehrát i mužský A tým. Bohužel kvůli početné marodce v týmu soupeře byla utkání přeložena na leden.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #8

Po podzimní prázdninové pauze do soutěží opět nastoupily i zbylé týmy našeho klubu. V čele s Muži A bránili domácí palubovku ještě kluci z kategorie U14. Bojovat o výhry venku naopak jeli kluci U12 a U17. Pojďme se tedy podívat, jak si kdo a kde vedl.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #6

26.10.2022 | Štěpán Srp

Jak jistě všichni víte, v neděli se na domácí Výtoni uspořádala jedna z nejpovedenějších akcí roku - Kids Trophy Šmoulinka. Velice vydařená akce, která přivedla na domácí halu obrovské kvantum fanoušků basketbalu, kteří zde strávili (snad) příjemné nedělní odpoledne. Zároveň se den předem, v sobotu, odehrálo vypjaté utkání Mužů A, kteří vyzvali tým z Holic. A Muži A pokračovali i v neděli, proti neporažené Vysoké nad Labem. A v neposlední řadě si kadeti vybrali první prohru sezóny.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #2

28.09.2022 | Štěpán Srp

Druhý, plně hrací, víkend je za námi, a nejen Muži A mají za sebou svoje první zápasy. Kromě mužů bojovaly na domácí Výtoni i týmy U17 a U14. První venkovní zápas si sehráli i kluci a holky z přípravek, a to na turnaji Šmoulinka.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS