Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kadeti U17

(Po)víkendová rekapitulace #2

28.09.2022 | Štěpán Srp

Druhý, plně hrací, víkend je za námi, a nejen Muži A mají za sebou svoje první zápasy. Kromě mužů bojovaly na domácí Výtoni i týmy U17 a U14. První venkovní zápas si sehráli i kluci a holky z přípravek, a to na turnaji Šmoulinka.


Celý článek

 
 

Poslední zápasy U17 a finále univerzitní ligy

Jeden z posledních sezónních víkendů přinesl poslední zápasy pro některé týmy, boje o udržení, ale i netradiční ligu univerzit. Nejvíce se tento víkend dařilo týmu U14, který se před odjezdem na turnaj v Německu rozehřál dvěma výhrami. Naopak tým U17 bojoval o udržení soutěže. A navrch toho všeho se odehrálo Final4 Univerzitní basketbalové ligy. 


Celý článek

 
 

Domácí Šmoulinka a poslední zápasy

První dubnový víkend přinesl kromě aprílového pátku také jarní porci basketbalu, při které se během soboty a neděle podívaly na hřiště téměř všechny kategorie. Pro některé z nich to byl poslední soutěžní zápas této sezóny, která se po dvouleté pauze konečně dohrála do konce.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace - Muži "A" zůstávají ve hře

15.03.2022 | Štěpán Srp

Předchozí týden byl více než ve znamení basketbalu, ve znamení prázdnin a s nimi spojeným lyžováním. I samotné počasí přálo lyžování, slunečný, ale přesto na sníh bohatý týden tedy přinesl spíše pauzy než spousty basketbalových utkání. Ale i přesto se všechen basketbal v našem klubu nezastavil. Ve svých soutěžích pokračovali Muži "A", částečně U17 a také se na domácí Výtoni odehrál basketbalový kemp Dark Trophy.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #10

První únorový víkend byl jedním z méně náročných víkendů. Kvůli přechodu soutěží z jedné části do druhé a různých odkladů utkání ze zdravotních důvodů se během víkendu odehrála pouze dvě utkání a jedna netradiční dohrávka ve středu.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad RSS