Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Minižáci

Domácí Šmoulinka a poslední zápasy

První dubnový víkend přinesl kromě aprílového pátku také jarní porci basketbalu, při které se během soboty a neděle podívaly na hřiště téměř všechny kategorie. Pro některé z nich to byl poslední soutěžní zápas této sezóny, která se po dvouleté pauze konečně dohrála do konce.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #8

18.01.2022 | Štěpán Srp

Náročný víkend, ve kterém odehrála svá utkání celé řada kategorií. Od nejmenších dětí z přípravek, přes juniory U19 až po A tým mužů. Pojďme to tedy po popořadě shrnout. Od nejmladších po nejstarší. 


Celý článek

 
 

Na domácí palubovce bylo rušno - (Po)víkendová rekapitulace #6

Domácí Výtoň Aréna hostila během víkendu (a pátku) rovnou 9 různých utkání, ve kterých se ukázali jak ti nejmladší na turnaji Šmoulinka, tak i nejstarší mládež U19 v lize U19. Tedy kdo dorazil kdykoliv během víkendu na domácí Výtoň, měl o zábavu postaráno.


Celý článek

 
 

Turnaj Šmoulinka

29.09.2021 | Štěpán Srp

Naši nejmladší hráči neotáleli a během úterního státního svátku se zúčastnili celorepublikového turnaje Šmoulinka, který se tentokrát odehrával v pražské Dubči.


Celý článek

 
 

Polohovací koše v hale na Výtoni

16.08.2021 | Štěpán Srp

V hale na Výtoni jsou teď nově polohovací koše. Koše, která do této sezóny byly zafixované pouze ve standartní výšce 305 cm, prošly před sezónou 2021/2022 vylepšením. 


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad RSS