Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Minižáci

Domácí Šmoulinka a utkání U12

Poslední únorový víkend přinesl utkání především pro mladší kategorie. Svoje zápasy sehráli kategorie U14, U12 a hlavně nejmladší kluci a holky z přípravek, ti si zahráli na turnaji Šmoulinka, který jsme tentokrát pořádali na domácí Výtoni.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #11

07.12.2022 | Štěpán Srp

V předposledním hracím víkendu měla napilno každá druhá kategorie. Od nejmladších Šmoulinek přes Minižáky a Žáky až po nejstarší Juniory. Zatímco dvě nejmladší kategorie zůstaly oba dny v Praze, Junioři a Žáci odjeli v neděli do severského Děčína.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #6

26.10.2022 | Štěpán Srp

Jak jistě všichni víte, v neděli se na domácí Výtoni uspořádala jedna z nejpovedenějších akcí roku - Kids Trophy Šmoulinka. Velice vydařená akce, která přivedla na domácí halu obrovské kvantum fanoušků basketbalu, kteří zde strávili (snad) příjemné nedělní odpoledne. Zároveň se den předem, v sobotu, odehrálo vypjaté utkání Mužů A, kteří vyzvali tým z Holic. A Muži A pokračovali i v neděli, proti neporažené Vysoké nad Labem. A v neposlední řadě si kadeti vybrali první prohru sezóny.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #2

28.09.2022 | Štěpán Srp

Druhý, plně hrací, víkend je za námi, a nejen Muži A mají za sebou svoje první zápasy. Kromě mužů bojovaly na domácí Výtoni i týmy U17 a U14. První venkovní zápas si sehráli i kluci a holky z přípravek, a to na turnaji Šmoulinka.


Celý článek

 
 

Domácí Šmoulinka a poslední zápasy

První dubnový víkend přinesl kromě aprílového pátku také jarní porci basketbalu, při které se během soboty a neděle podívaly na hřiště téměř všechny kategorie. Pro některé z nich to byl poslední soutěžní zápas této sezóny, která se po dvouleté pauze konečně dohrála do konce.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS