Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší minižáci U12

Domácí Šmoulinka a utkání U12

Poslední únorový víkend přinesl utkání především pro mladší kategorie. Svoje zápasy sehráli kategorie U14, U12 a hlavně nejmladší kluci a holky z přípravek, ti si zahráli na turnaji Šmoulinka, který jsme tentokrát pořádali na domácí Výtoni.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #12

V posledním hracím víkendu tohoto roku, vyrazily do bojů kategorie U17, U14 a svoji premiéru v nadstavbě přeboru U12 si zažili mladší minižáci. Dvojičku s CZ.Academy měl sehrát i mužský A tým. Bohužel kvůli početné marodce v týmu soupeře byla utkání přeložena na leden.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #8

Po podzimní prázdninové pauze do soutěží opět nastoupily i zbylé týmy našeho klubu. V čele s Muži A bránili domácí palubovku ještě kluci z kategorie U14. Bojovat o výhry venku naopak jeli kluci U12 a U17. Pojďme se tedy podívat, jak si kdo a kde vedl.


Celý článek

 
 

Poslední zápasy U17 a finále univerzitní ligy

Jeden z posledních sezónních víkendů přinesl poslední zápasy pro některé týmy, boje o udržení, ale i netradiční ligu univerzit. Nejvíce se tento víkend dařilo týmu U14, který se před odjezdem na turnaj v Německu rozehřál dvěma výhrami. Naopak tým U17 bojoval o udržení soutěže. A navrch toho všeho se odehrálo Final4 Univerzitní basketbalové ligy. 


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #10

První únorový víkend byl jedním z méně náročných víkendů. Kvůli přechodu soutěží z jedné části do druhé a různých odkladů utkání ze zdravotních důvodů se během víkendu odehrála pouze dvě utkání a jedna netradiční dohrávka ve středu.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS