Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší minižáci U13

(Po)víkendová rekapitulace #3

Během uplynulého víkendu vyrazily na palubovku 3 různé kategorie našeho týmu. Využilo se i středečního státního svátku a kategorie U15 a U19 odehrály svá utkání proti pražským Tygrům. Naopak svoje první zápasy odehrály kategorie U13 na venkovním turnaji v Radotíně. Bohužel z pohledu výsledků se víkend nevydařil, ale mi nevěsíme hlavy a jdeme dál.


Celý článek

 
 

Domácí Šmoulinka a poslední zápasy

První dubnový víkend přinesl kromě aprílového pátku také jarní porci basketbalu, při které se během soboty a neděle podívaly na hřiště téměř všechny kategorie. Pro některé z nich to byl poslední soutěžní zápas této sezóny, která se po dvouleté pauze konečně dohrála do konce.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #9

Poslední lednový víkend přinesl několik zápasů, opět napříč kategoriemi. V pátek nastoupili klasicky Muži A, o víkendu zase bojovali kluci z U15 a U13 ve svých vlastních soutěžích.


Celý článek

 
 

Na domácí palubovce bylo rušno - (Po)víkendová rekapitulace #6

Domácí Výtoň Aréna hostila během víkendu (a pátku) rovnou 9 různých utkání, ve kterých se ukázali jak ti nejmladší na turnaji Šmoulinka, tak i nejstarší mládež U19 v lize U19. Tedy kdo dorazil kdykoliv během víkendu na domácí Výtoň, měl o zábavu postaráno.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #3

Během prvního listopadového víkendu se mládežnické i mužské složky našeho klubu pustily do bojů v rámci svých soutěží. Bojovali kategorie U13, U15, a již klasicky Muži A.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS