Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší minižáci U13

Domácí Šmoulinka a poslední zápasy

První dubnový víkend přinesl kromě aprílového pátku také jarní porci basketbalu, při které se během soboty a neděle podívaly na hřiště téměř všechny kategorie. Pro některé z nich to byl poslední soutěžní zápas této sezóny, která se po dvouleté pauze konečně dohrála do konce.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #9

Poslední lednový víkend přinesl několik zápasů, opět napříč kategoriemi. V pátek nastoupili klasicky Muži A, o víkendu zase bojovali kluci z U15 a U13 ve svých vlastních soutěžích.


Celý článek

 
 

Na domácí palubovce bylo rušno - (Po)víkendová rekapitulace #6

Domácí Výtoň Aréna hostila během víkendu (a pátku) rovnou 9 různých utkání, ve kterých se ukázali jak ti nejmladší na turnaji Šmoulinka, tak i nejstarší mládež U19 v lize U19. Tedy kdo dorazil kdykoliv během víkendu na domácí Výtoň, měl o zábavu postaráno.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #3

Během prvního listopadového víkendu se mládežnické i mužské složky našeho klubu pustily do bojů v rámci svých soutěží. Bojovali kategorie U13, U15, a již klasicky Muži A.


Celý článek

 
 

První víkendová utkání pro U13

08.10.2021 | Štěpán Srp

Náš tým starších minižáků odehrál tento víkend první letošní utkání v Pražském přeboru U13. Ještě předtím však absolvoval přípravné utkání proti týmu TJ Sokol Smíchov. 


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad RSS