Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aktuální informace

První nejen přípravné zápasy za námi

Letní prázdniny jsou již za námi a s nimi přišel jak nový školní rok, tak i nová sezóna. Ta navazuje na několika týdenní letní přípravu všech našich týmů. Připraveni a při chuti odehrát první zápasy v sezóně vyrazili naši kluci zahájit novou sezónu. 


Celý článek

 
 

HLEDÁME TRENÉRA MLÁDEŽE

14.09.2022 | Štěpán Srp

Baví Vás práce s dětmi? Baví Vás sportovat a hrát basket? Skvěle, to hledáme právě Vás!


Celý článek

 
 

Představení našich týmů

06.09.2022 | Štěpán Srp

S koncem prázdnin se nám blíží i nová sezóna a s ní nově složené týmy. V nich uvidíte na straně hráčů, ale i na straně trenérů známe tváře, ale i několik tváří nových. V následujícím článku bychom je Vám rádi představili. 


Celý článek

 
 

Začínáme letní přípravu

15.08.2022 | Štěpán Srp

Nastal srpen a všechny naše týmy postupně najíždějí do tréninkového procesu. Postupně se zapojují všechny kategorie od nejmladších až po mužské kategorie. První tréninky u některých kategorií začaly již začátkem srpna a ostatní se postupně přidávají. Dneškem jsou již zapojeny všechny kategorie.


Celý článek

 
 

Zakončení sezóny v Dobřichovicích 2.0

26.06.2022 | Štěpán Srp

Minulou neděli se hráči, trenéři, rodiče a přátelé klubu sešli v areálů JOJO Gymu v Dobřichovicích, aby společně zakončili uplynulou basketbalovou sezónu.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad RSS