Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aktuální informace

Český Kareem: Zídek měl hrát NBA. A koše dokázal střílet poslepu

24.05.2022 | Štěpán Srp

Český basketbal se v sobotu zahalil do smutku. Všemi médii proběhla zpráva o odchodu basketbalové legendy Jiřího Zídka, který ve věku 78 let podlehl dlouhodobé nemoci. Na jeho počest se svolením autora přebíráme článek bývalého hráče Sokola Vyšehrad Adama Nenadála, který vzpomíná na Jiřího Zídka a popisuje zážitky, které s ním zažil právě v našem klubu. Článek pochází z webu iSport.cz.Celý článek

 
 

Poslední zápasy U17 a finále univerzitní ligy

Jeden z posledních sezónních víkendů přinesl poslední zápasy pro některé týmy, boje o udržení, ale i netradiční ligu univerzit. Nejvíce se tento víkend dařilo týmu U14, který se před odjezdem na turnaj v Německu rozehřál dvěma výhrami. Naopak tým U17 bojoval o udržení soutěže. A navrch toho všeho se odehrálo Final4 Univerzitní basketbalové ligy. 


Celý článek

 
 

O Velikonocích na Eastercup do Berlína

12.04.2022 | Štěpán Srp

Mladší žáci nezahálejí, a i během velikonočních prázdnin jedou za basketem. A nejedou úplně blízko, vyráží do hlavního města Německa. V Berlíně se zúčastní pravidelného mezinárodního basketbalového turnaje Eastercup.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #13

11.03.2022 | Štěpán Srp

Před začátkem jarních prázdnin pro Prahu, se ještě během víkendu stihla odehrát 4 utkání. V pátek nastoupili do klíčového utkání Muži A proti Opavě a o víkendu vyjeli Junioři U19 do Pardubic a Hradce Králové. A ještě během týdne vyzvali naše U12 tým USK Praha.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #10

První únorový víkend byl jedním z méně náročných víkendů. Kvůli přechodu soutěží z jedné části do druhé a různých odkladů utkání ze zdravotních důvodů se během víkendu odehrála pouze dvě utkání a jedna netradiční dohrávka ve středu.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad RSS