Partneři

y*oursport

Jsme yoursport. Už od roku 2013 poskytujeme špičkový servis klubům a staráme se o to, aby měly kompletní vybavení na tréninky i zápasy. Jsme předním dodavatelem italské značky Macron na český trh a dokážeme převléci sportovní kluby všech velikostí.

Channel Crossing

Smyslem naší společnosti je šířit poselství překonávání hranic a jazykových bariér. Z toho důvodu se také jmenujeme Channel Crossings. Chceme podpořit vaše jazykové vzdělávání a nabídnout vám překladatelské a tlumočnické služby se zárukou té nejvyšší kvality. Důkazem naší prestiže jsou naše ocenění, členství a certifikáty, k jejichž získání je zapotřebí splňovat přísná kritéria.

Web: chc.cz

Jojo Gym

Jsme sportovní centrum, které prostřednictvím pohybových aktivit napomáhá k posílení zdraví dětí i dospělých, jejich harmonickému pohybovému i duševnímu rozvoji a ke sblížení lidí v komunitě.

Web: jojogym.cz

Koala 42

Butikové softwarové studio z České Republiky zaměřené na vývoj custom softwaru, včetně CRM a ERP systémů.
 

Ilusion art museum Prague

První muzeum v ČR zaměřené na iluzivní umění a trick-art

Web: iamprague.eu

Výživový institut

Jsme výživové poradkyně, členky Aliance výživových poradců ČR. Jsme kamarádky, kolegyně, mámy, milovnice dobrého jídla, rekreační sportovkyně, věčně studující….
Prostě stejné jako VY.

Web: vyzivovyinstitut.cz

Chata Mír

Chata Mír se nachází v malebném prostředí valašských Beskyd, v nadmořské výšce 710m, přímo pod vrcholem hory Radhošť, která patří mezi hojně vyhledávaná turistická  centra.

Web: chatamirbeskydy.cz

Leman Sport

Výhradní dovozce značek MOLTEN a ERREA, nabízíme veškeré zboží a sportovní pomůcky vhodné a potřebné pro míčové hry a kolektivní sporty.

Web: lemansport.cz